Toros Üniversitesi logo

Tel: (0324) 325 3300

Adres: Bahçelievler Mh. 1857. Sokak, No: 12, Pk: 33140, Bahçelievler Kampüsü, Yenişehir, Mersin, Türkiye


Toros Üniversitesi, Mersin ili Yenişehir ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde yer alıyor. Toros Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Toros Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Toros Üniversitesi
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.86 puan aldı.
  • Att bölümü ne zaman açılacak veya var mı?

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Toros Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Toros Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Toros Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Toros Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...