Tel: (0322) 365 2837

Adres: Mirza Çelebi Mah. Obalar Cd. Seyhan Adana Adana, Türkiye


Toros İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Dağlıoğlu Mah. mahallesinde (Obalar Caddesi) yer alıyor. Toros İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Toros İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Toros İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Toros İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Toros İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • ben adanalıyım ve eskiden torosta oluyordum vee okulumu çokk özlüyorumm vee seviyorumm adım dilan yaptırmış 2 sınıfta ayrıldımm:(((( ama hiçç unutmadımm okulumu seni seviyorummm torosssss

    Misafir, 07.11.2010 23:28:00

  • ben o okulda okuyoruyorum hayatımda gördüyüm en güzel okul

    Misafir, 26.07.2010 15:32:00

Toros İlköğretim Okulu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.21 puan almıştır.
Toros İlköğretim Okulu
Dağlıoğlu Mah.Obalar Caddesi, Seyhan, Adana.
+90(0322) 365 2837 Toros İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Toros İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...