Adres: Toros Edaş Adana Müd, Seyhan, 01170 Toros, , Adana, Türkiye


Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü, Adana ili Çukurova ilçesinin Toros Mah. mahallesinde yer alıyor. Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü
  Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.18 puan aldı.
 • 186 no.lu telefon numaranızı aradığımızda müşteri temsilcisi en fazla 3 dk. beklersiniz diye ikaz veriyor. ama 20 dk. bekledim açan olmadı. (6.denemem) Sizin gibi kuruma yakışıyor mu. iki ay önce elektrik sayacımın akıllı sayaca dönüştürülmesi(takılması) için müracaat ettim. Hala TIK YOK. Ödemelere gelince hemen ELEKTRİĞİ KESİYORSUNUZ. Sizlere başkaca nasıl ulaşabilirim. Müşteri no. 00002041281

  1/ 5 yıldız
  ,

 • bu kurum nasıl bir kurumki kozan ilçesinde her pazar elektrik kesilmektedir ayrıca hafta arasında yine kesinti yapılıyor nedenini 186 nolu telefona sordumuzda telefon meşkule alınmaktadır yzaıklar olsun yüz karası bir kurumdur ilgilileri kınıyorum nalet olsun .

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü