yazdır
 • Nereye: Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Toros EDAŞ Adana Müdürlüğü için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-08-14 08:53:00

  Sayın yetkili ilk önce insana ve insanlığa saygım gereği sizlere de saygılar sunar iyi çalışmalar dilerim; Sayın yetkili ben Adana ili Çukurova İlçesi Belediyeevleri Mahallesi 84154 sokak mukimlerindenim, sayın yetkili eskiden bizim bu mahalle ve sokağımızın telefonu yağmurlar yağdımı sürekli kesilirdi şimdi ise hemen hemen her gün Belediyeevleri mahallesi 84154 sokak ve civar sokaklarının elektriği kesilmektedir, Adananın bu sıcağında her gün uzun süreli elektrik kesilmesinin ızdırabını ancak biz çekenler biliriz,sayın yetkili evimizde ben ve benim gibilerin yeni doğdaç çocukları ve torunları mevcut elektrikli cihazlara dayalı aletlerden faydalanıyoruz elektrik kesilmesi çocuklarımızı etkiliyor, ayrıcada elektrikli ev aletlerimiz hep zarar görüyor ve görmektedir, inanın bu kadar elektrik kesilmesi sanırım dünyanın en geri ülkesinde bile olmaz, sayın yetkili bu konuda derdimizi anlatacak sizle ilgili hiç bir telefon numarası mevcut değil sadece 186 numarası var orayıda düşürmek mümkün değil en az 20 dakikadan başlıyor beklemeniz insan çatlıyor kapatıyor, sabredip bekliyoruz karşımıza çıkan müşteri hizmetleri sorun çözücü bir yer olmadığı kişinin konuşmalarından anlaşılıyor sadece sorun dinliyor ve bin bir türlü mazeret bildiriyor elektrik kesilmesi ile ilgili hep EDAŞ veya TEDAŞ haklı gösterilmeye çalışılıyor parça bekledik gibi gülünç mazeretleri var anlamış değilim, bu kadar ciddi bir müessse bir parça yüzünden 5-10 saat gibi elektrik kesimi yaparmı bu çağda hizmet şekli bu olmasa gerek, sayın yetkili uzun lafın kısası bizler mağduruz Belediyeevleri 84154 sokak ve etrafındaki diğer sokakların çok sık yani her gün elektriği kesilmektedir, hizmet anlayışınız varsa vijdanınız varsa durumu bilgilerinize sunarım.Saygılarımla. (Not: 186 nolu telefonu düşürmek mümkün değil çok bekletiyorlar, lütfen bu konuda biraz ciddi olalım )
 • 1 yıl önce - 2014-07-11 11:13:00

  186 no.lu telefon numaranızı aradığımızda müşteri temsilcisi en fazla 3 dk. beklersiniz diye ikaz veriyor. ama 20 dk. bekledim açan olmadı. (6.denemem) Sizin gibi kuruma yakışıyor mu. iki ay önce elektrik sayacımın akıllı sayaca dönüştürülmesi(takılması) için müracaat ettim. Hala TIK YOK. Ödemelere gelince hemen ELEKTRİĞİ KESİYORSUNUZ. Sizlere başkaca nasıl ulaşabilirim. Müşteri no. 00002041281
 • 2 yıl önce - 2014-02-08 19:40:00

  bu kurum nasıl bir kurumki kozan ilçesinde her pazar elektrik kesilmektedir ayrıca hafta arasında yine kesinti yapılıyor nedenini 186 nolu telefona sordumuzda telefon meşkule alınmaktadır yzaıklar olsun yüz karası bir kurumdur ilgilileri kınıyorum nalet olsun .