Tel: (0232) 856 6666

Adres: Tepeköy Mh. Atatürk Meydanı, No: 1, Belediye Başkanlığı Binası, Torbalı, İzmir, Türkiye


Torbalı Belediyesi, İzmir ili Torbalı ilçesinin Tepeköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Torbalı Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Torbalı Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Torbalı Belediyesi
  Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.
 • sevgili başkanım ben korucuk köyünde yaşayan bi vatandaşım yıl 2014 biz hala ulaşım sorunuyla uğraşıyoruz. Başkanım size akıl vermek haddime değil aşşağı karakuyu beldesi ile aramız 3km buraya gelen eshotlar bizim köyden dönse ne olur teşekkür ederim...

  5/ 5 yıldız
  ,

 • torbalı belediye başkanlıgına torbalıda belediye tarafından yapılması gereken işler 1. yaya gecitleri 2.cocuk parklarının cevrelerine duvar veya tel cevrimesi 3.cevre temizligi 4.sahipsiz hayvanlar 5.cocuk parklarının yeşilik alanları saat 00.01 sonra sulanmalı 6.carşı icindeki kaldrımlar yaya gecitllerine bırakılmalı

  3/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Torbalı Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Torbalı Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Torbalı Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Torbalı Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...