Tel: (0212) 777 0592

Adres: Toki Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi, Toki Kayaşehir Kontları 2. Bölge, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde yer alıyor. TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi
, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 777 0592 TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak TOKİ Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...