Tel: (0356) 214 1001 veya (0356) 214 5449

Adres: Alipaşa Mh. Gaziosmanpaşa Caddesi, Valilik Binası, Merkez, Tokat, Türkiye


Tokat Valiliği, Tokat ili Tokat Merkez ilçesinin Alipaşa Mah. mahallesinde (Gazi Paşa Caddesi) yer alıyor. Tokat Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tokat Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tokat Valiliği
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tokat Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tokat Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tokat Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Tokat Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...