TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi logo

Tel: (0312) 292 4000

Adres: Söğütözü Cad.No:43, Söğütözü, , 06560, Ankara, Türkiye


TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Söğütözü Mah. mahallesinde (22. Sokak) yer alıyor. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.35 puan aldı.
  • Merhabalar çocuğumun hayali okulunuzda okumaktı. Bu sene kısmet oldu kayıt yaptırdık. Okulunuz hakkında hep güzel şeyler duyduk, hem kendimiz adına hemde onun için çok umutluyuz , Başarılarınızın devamını dilerim.

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...