Adres: 18. Durak, Çankaya, 06800 Mustafa Kemal, , Ankara, Türkiye


TOBB Avrupa Birliği Genel Sekreterliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mustafa Kemal Mah. mahallesinde yer alıyor. TOBB Avrupa Birliği Genel Sekreterliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TOBB Avrupa Birliği Genel Sekreterliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TOBB Avrupa Birliği Genel Sekreterliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TOBB Avrupa Birliği Genel Sekreterliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TOBB Avrupa Birliği Genel Sekreterliği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak TOBB Avrupa Birliği Genel Sekreterliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...