Tma Plastik hakkında

Tma Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Her türlü plastik ve plastikten mamul eşyanın imalatı alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak, Şirket gerek kendi gerekse silediği 3. hakiki ve hükmi şahısların borç ve kredileri için taşınmaz mallarını ipotek verebilir ipotek kaldırabilir gayrimenkul tesis edebilir, kiraya verebilir kiralayabilir ipotek veta rehin alabilir veya verebilir satın alıp satabilir, devredebilir, Tapu kütüğünde gayrimenkul olarak yazıljna hakları kat mülkiyeti kütüğüne yazılı gayrimenkullerin mülkiyeti haklarını gayrimenkuller üzerinde inşaat kaynak intifa sükna ve diğer irtifak hakları gayrimenkul mükellefiyeti gayrimenkuller üzerinde ipotek dahil rehin hakları ve diğer ayni hakları gayrimenkul satıl vaadi dahil bütün şahsi hakları kazanabilir, rehin ve ipotek alabilir verebilir bu ipotekleri terkin edebilir, bu ayni ve şahsi hakları devir ve ferağ edebilir, başkalarına tanıtabilir, sona erdirebilir tescil şerh ve terkin ettirebilir, bütün işlemleri aracılık yapmamak kaydıyla leh ve aleyhinde yapabilir, Her türlü menkul ve gayrimenkul mallar (yat ve gemiler dahil)iktisap ve tasarruf edebilir, bu malları satın alabilir yeniden inşaa ettirebilir, veya satabilir, alacaklarına karşılık lehşne rehin ve ipotek alabilir, ayni ve şahsi istifak tesis edebilir lüzümlu halinde kısa orta ve uzun vade ile boçlanabilir kendi ihtiyacı için yerli ve yabancı banka factoring leasing ve finans kuruluşlarıyla sözleşmeler akdedebilir, borçlarına karşılık mal ve emlakiini rehin ve ipotek olarak gösterebilir, rehin veya ipotek verebilir, anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Tma Plastik için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar