Tel: (0212) 590 3203 veya (0212) 591 1149

Adres: Avcılar Girişi E, 5 Yanyol No: 173 Avcılar İstanbul İstanbul, Türkiye


Titiz Yapı Parke, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Gümüşpala Mah. mahallesinde (D-100 Kuzey Yanyolu) yer alıyor. Titiz Yapı Parke yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Titiz Yapı Parke nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

1979 Yılında İstanbul Avcılarda Kurulan Titiz Parke Kuruluşundan Bu Yana Geçen Zaman İçinde Günümüzün Getirdiği Yenilik Ve Değişimleri Parke uygulamasını ve Hiçbir Ödün Vermediği Kalite Anlayışını Tecrübesiyle Şekillendirerek Bugünlere Getirmenin Haklı Gurur ve Onururunu Yaşamaktayız. . . 29 Yıllık Tecrübesi İle Türkiye Parke Sektöründeki Öncü Kuruluşlardan Biri Olan Firmamız Türkiyenin Köklü Lamine ve Laminant Parke Üreticileri Şerifoğlu A. Ş Çamsan Parkelam ve Yıldız Entegre Vario Ana Bölge Bayiliğini Geniş Ürün ve Stok Yelpazesiyle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetine Sunmaktayız Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutma İlkesiyle Çalışan Profesyonel Kadromuzla Birlikte Hizmetten ve Kaliteden Ödün Vermeyen Meslek Anlayışımızla Siz Değerli Müşterilerimizin Güvenini Daim Kılmak Öncelikli Görevimizdir

Aşağıdaki haritayı kullanarak Titiz Yapı Parke nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Titiz Yapı Parke konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Titiz Yapı Parke

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Titiz Yapı Parke ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...