Tel: (0212) 634 5596

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 2, 15. Sok. No: 9, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde yer alıyor. Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • coooook sevdim

    Misafir, 15.10.2010 08:07:00

Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu
Fevzi Çakmak Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 634 5596 Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...