Tel: (0216) 696 1392 veya (0216) 696 1393

Adres: Yenişehir Mh. Dede Paşa Cad. Via / Port Outlet Alışveriş Mrk. No: 19 Kat: Giriş Daire: 36, Yenişehir, Pendik, İstanbul, Türkiye


TİM Turkcell İletişim Merkezi | Ecem İletişim ve Danışmanlık, İstanbul ili Pendik ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Dedepaşa Blv) yer alıyor. TİM Turkcell İletişim Merkezi | Ecem İletişim ve Danışmanlık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TİM Turkcell İletişim Merkezi | Ecem İletişim ve Danışmanlık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Haberleşme hizmetleri sağlamak için gerekli olabilecek her türlü donanımın alımı satımı ithalatı ihracatı dağıtımını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak TİM Turkcell İletişim Merkezi | Ecem İletişim ve Danışmanlık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TİM Turkcell İletişim Merkezi | Ecem İletişim ve Danışmanlık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TİM Turkcell İletişim Merkezi | Ecem İletişim ve Danışmanlık

Aşağıdaki formu kullanarak TİM Turkcell İletişim Merkezi | Ecem İletişim ve Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...