Tel: (0212) 286 6686

Adres: Büyükdere Caddesi, Derbent Mevkii, (darüşşafaka Kampüsü Yanı), Türker İnanoğlu Maslak Show Center, Pk: 34457, Maslak, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Maslak TİM Show Center, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Darüşşafaka Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Maslak TİM Show Center yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maslak TİM Show Center nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Maslak TİM Show Center nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maslak TİM Show Center konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maslak TİM Show Center

Aşağıdaki formu kullanarak Maslak TİM Show Center ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...