Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi logo

Tel: (0212) 662 6666

Adres: Ulus Adnan Saygun Cd. No:21/B Etiler Beşiktaş İstanbul, Türkiye


Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilyurt Mah. mahallesinde (Sipahioğlu Caddesi) yer alıyor. Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

THERAPIUM’DA BAŞLICA;

Bel ve Boyun Fıtığı
Bel – Boyun ve Sırt Ağrıları
Migren – Baş Ağrıları
Siyatik
Fibromiyalji
Kemik Erimesi (Osteoporoz)
Eklemde Kireçlenme
Kalça, Diz ve Omuz Ağrıları
Sinir Sıkışması ve Uyuşmaları
Bağ – Tendon – Menisküs Yaralanmaları
Hemipleji (İnme, Felçler)
Kas Hastalıkları
MS – ALS – Parkinson – Polio
Omurga ve Duruş Bozuklukları
Topuk Dikeni – Tenisçi Dirseği
Kronik Yorgunluk – Halsizlik

gibi tedavisi zor problemler yüksek başarı oranlarıyla giderilmektedir.


1 görüş var

    Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Bel fıtığı nedeniyle çektiğim ağrılardan dolayı başvurmuştum. 15 gün boyunca hergün 2,5 saate yakın cihazlar ve manuel yöntemleriyle tüm sıkıntılarımdan kurtulmamı sağladılar. başta fizyoterapisti ve kurucusu erdal bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkürler ederim. tedavi yöntemleri dışında ilgileri hijyenleri ve hizmetlerini çok beğendim. başarılarının devamını dilerim ve teşekkürü tekrar tekrar borç bilşirim size..

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...