Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi logo

Tel: (0212) 662 6666

Adres: Ulus Adnan Saygun Cd. No:21/B Etiler Beşiktaş İstanbul, Türkiye


Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilyurt Mah. mahallesinde (Sipahioğlu Caddesi) yer alıyor. Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

THERAPIUM’DA BAŞLICA; Bel ve Boyun Fıtığı Bel – Boyun ve Sırt Ağrıları Migren – Baş Ağrıları Siyatik Fibromiyalji Kemik Erimesi (Osteoporoz) Eklemde Kireçlenme Kalça, Diz ve Omuz Ağrıları Sinir Sıkışması ve Uyuşmaları Bağ – Tendon – Menisküs Yaralanmaları Hemipleji (İnme, Felçler) Kas Hastalıkları MS – ALS – Parkinson – Polio Omurga ve Duruş Bozuklukları Topuk Dikeni – Tenisçi Dirseği Kronik Yorgunluk – Halsizlik gibi tedavisi zor problemler yüksek başarı oranlarıyla giderilmektedir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1 görüş var

  • Bel fıtığı nedeniyle çektiğim ağrılardan dolayı başvurmuştum. 15 gün boyunca hergün 2,5 saate yakın cihazlar ve manuel yöntemleriyle tüm sıkıntılarımdan kurtulmamı sağladılar. başta fizyoterapisti ve kurucusu erdal bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkürler ederim. tedavi yöntemleri dışında ilgileri hijyenleri ve hizmetlerini çok beğendim. başarılarının devamını dilerim ve teşekkürü tekrar tekrar borç bilşirim size..

    Misafir, 28.08.2010 19:45:00

Aşağıdaki formu kullanarak Therapium Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...