Tel: (0216) 573 3030

Adres: İçerenköy Mh. Manolya Sanayi Sokak, No: 36, Bostancı, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


The Green Park Hotel Bostancı, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Sanayi Fulya Sokak) yer alıyor. The Green Park Hotel Bostancı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. The Green Park Hotel Bostancı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    The Green Park Hotel Bostancı
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.78 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak The Green Park Hotel Bostancı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak The Green Park Hotel Bostancı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: The Green Park Hotel Bostancı

Aşağıdaki formu kullanarak The Green Park Hotel Bostancı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...