Tel: (0212) 437 0802

Adres: 12. Sok. No: 1262 Muratbey Peynircilik Mega Center Gıda Sit. A Blok Kocatepe Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi A.Ş, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (Hudut Yolu Caddesi) yer alıyor. Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi A.Ş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi A.Ş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi A.Ş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi A.Ş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi A.Ş

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi A.Ş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...