Tel: (0312) 435 0807

Adres: Ziya Gökalp Cad. No: 90 Kurtuluş, , Çankaya Ankara, Türkiye


Tevfik İleri İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Fidanlık Mah. mahallesinde (Ziya Gökalp Caddesi) yer alıyor. Tevfik İleri İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tevfik İleri İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tevfik İleri İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tevfik İleri İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tevfik İleri İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • güzel okul

    Misafir, 04.01.2014 16:24:00

Tevfik İleri İlköğretim Okulu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Tevfik İleri İlköğretim Okulu
Fidanlık Mah.Ziya Gökalp Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 435 0807 Tevfik İleri İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tevfik İleri İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...