Tel: (0216) 390 4856

Adres: Mehmet Akif Caddesi İpek Sok. No 9 Kaynarca Mah. Pendik İstanbul İstanbul, Türkiye


Tevfik İleri İlkokulu , İstanbul ili Pendik ilçesinin Doğu Mah. mahallesinde (Okul Sokak) yer alıyor. Tevfik İleri İlkokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tevfik İleri İlkokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tevfik İleri İlkokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tevfik İleri İlkokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tevfik İleri İlkokulu

0 görüş var

Tevfik İleri İlkokulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Tevfik İleri İlkokulu
Doğu Mah.Okul Sokak, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 390 4856 Tevfik İleri İlkokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tevfik İleri İlkokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...