Tel: (0212) 627 8361 veya (0212) 626 6992

Adres: Çırçır Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Uludağ Caddesi, No: 1, Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri, Alibeyköy, Eyüp, İstanbul, Türkiye


Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri ve Kompleksi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde yer alıyor. Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri ve Kompleksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri ve Kompleksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri ve Kompleksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri ve Kompleksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri ve Kompleksi

Aşağıdaki formu kullanarak Tevfik Aydeniz Spor Tesisleri ve Kompleksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...