Tel: (0212) 623 2015

Adres: Eski Büyükdere Caddesi, Behçet Sokak, No: 2, Büyükdere İş Hanı, Kat: 2, Pk: 34415, 4. Levent, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş., İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Behçet Sokak) yer alıyor. Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Endüstriyel tesisler için gerekli klima santralleri kurutma toz tutma filtreleme yangın ısıtma havalandırma temiz oda sistemleri sopuk odalar atık enerjiden yararlanma arıtma basınçlı hava tesisleri sopurma kuleleri filtre test sistemleri imalat ve taahhüt işleri ve 21. 7. 2011 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...