Adres: Çankaya, Afet İşleri Genel Müd, 06800 Mustafa Kemal, , Ankara, Türkiye


Testaş Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mustafa Kemal Mah. mahallesinde (Afet İşleri Genel Müd) yer alıyor. Testaş Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Testaş Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Testaş Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Testaş Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Testaş Genel Müdürlüğü

0 görüş var

Testaş Genel Müdürlüğü adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Testaş Genel Müdürlüğü
Mustafa Kemal Mah.Afet İşleri Genel Müd, Çankaya, Ankara.
Testaş Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Testaş Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...