Terracity AVM, Lara logo

Tel: (0242) 318 1818

Adres: Fener Mh. Tekelioğlu Caddesi, No: 55, Terracity Alışveriş Merkezi, Lara, Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Terracity AVM, Lara, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Fener Mah. mahallesinde (Tekelioğlu Caddesi) yer alıyor. Terracity AVM, Lara yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Terracity AVM, Lara nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Terracity AVM, Lara
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.
  • Çocuklarımla haftasonunda güzel vakit geçirelim diye en üst kattaki çocuk oyun merkezine gidelim dedik gitmez olaydık az daha dayak yiyecektim ücret karşılığı jeton alacaktım kart varmı diye sordu malum 2çocuğun olursa bütün oyun salonlarının kartı olunca firmanızın ismi ney kızım demişim farkında olmadan iyiki öyle bir kızım yok Allah korusun kız bana hakaret etmeler kıpkırmızı oldu sanki küfür ettim dışarıya çıkıyorum arkamdan hala hakaret ediyordu terracity ye yakıştırmadım böyle bir işletmeyi

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Terracity AVM, Lara nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Terracity AVM, Lara konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Terracity AVM, Lara

Aşağıdaki formu kullanarak Terracity AVM, Lara ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...