Terracity AVM, Lara logo

Tel: (0242) 318 1818

Adres: Fener Mh. Tekelioğlu Caddesi, No: 55, Terracity Alışveriş Merkezi, Lara, Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Terracity AVM, Lara, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Fener Mah. mahallesinde (Tekelioğlu Caddesi) yer alıyor. Terracity AVM, Lara yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Terracity AVM, Lara nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Terracity AVM, Lara nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Terracity AVM, Lara konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Terracity AVM, Lara

0 görüş var

Terracity AVM, Lara adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Terracity AVM, Lara
Fener Mah.Tekelioğlu Caddesi, Muratpaşa, Antalya.
+90(0242) 318 1818 Terracity AVM, Lara

Aşağıdaki formu kullanarak Terracity AVM, Lara ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...