Tel: (0232) 877 1212

Adres: Atatürk Mh. 80 Sokak, No: 10, Büyükalan Mevkii, Kemalpaşa, İzmir, Türkiye


Termodinamik Makina Sanayi A.Ş., İzmir ili Kemalpaşa ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde yer alıyor. Termodinamik Makina Sanayi A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Termodinamik Makina Sanayi A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Termodinamik Makina Sanayi A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Termodinamik Makina Sanayi A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Termodinamik Makina Sanayi A.Ş.

3 görüş var

  • kastanonu tosyadaki garantili kombinin arızası giderilmesi 5gün geçti hala servis bekliyorum yetkililere duyrulur .

    Misafir, 06.03.2014 18:19:00

  • 25:11:2013 tarihinde kombimin arıza nedeniyle servise verdim ve 18 iş günü geçmesine rağmen hiç bi sonuç yok ne müşteri hizmetleri sürekli yalan söyleyerek avutuyor müdürlerine kadar aradık olumlu bi Cvp yok dünyaca ünlü bi marka amatörler tarafından yönetiliyor burdan sesleniyorum termodinamik markalı hiç bişey evinize sokmayın hatta termodinamik yazılı levha gördüğünüZde yolunuzu değiştirin rezil bi marka

    Misafir, 11.12.2013 18:39:00

  • İZMIR BUCA KAYNAKLAR MAH.OTURMAKTAYIM 2 YAŞINDA KÜÇÜK BEBEĞİM VAR .TERMODİNAMİK KATI YAKITLI KAT KALORIFERİMİZ VAR GARANTİ KAPSAMINDA OLMASINA RAĞMEN ARIZASINI BUCA SERVİSİ YAPAMAMIŞ VE FABRIKAYA BİLDİİRECEGİNİ SÖYLEMİŞTİR. 10 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN FABRIKASINDAN GERİ DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR. KIŞA GİRDİĞİMİZ ŞU GÜNLERDE KIZIMIN HASTALANMASINDAN ENDİŞE ETMEKYEYŞM. MAĞDURİYETİMİZİN EN KISA ZAMANDA GİDERİLMESİ RİCASIYLA

    Misafir, 21.11.2013 16:14:00

Termodinamik Makina Sanayi A.Ş. adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.64 puan almıştır.
Termodinamik Makina Sanayi A.Ş.
Atatürk Mah., Kemalpaşa, İzmir.
+90(0232) 877 1212 Termodinamik Makina Sanayi A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Termodinamik Makina Sanayi A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...