Tel: (0216) 339 3929

Adres: Tepe Nautilus Avm, Acıbadem Mahallesi, Fatih Cad. No: 1, Pk: 34718, Acıbadem, Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Tepe Nautilus AVM, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Acıbadem Mah. mahallesinde (Fatih Sokak) yer alıyor. Tepe Nautilus AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tepe Nautilus AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Tepe Nautilus AVM, Türkiye İş Bankası A. Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı'na (TİBAŞ) ait araziyi Tepe Grubu tarafından 49 yıllığına "yap - işlet - devret" modeliyle kiralanmasıyla kuruldu.

156. 000 m2 alana sahip Tepe Nautilus, İstanbul'un önde gelen gözde lokasyonları arasında yer alan Kadıköy Acıbadem'de Eylül 2002 tarihinden bu yana faaliyet gösteriyor.

Öncelikle Anadolu yakasının ve tüm İstanbul'un çekim merkezi olan Tepe Nautilus, 113 mağazasıyla her hafta ortalama 200 bin ziyaretçiyi ağırlıyor. Deniz konseptini işleyen ve ziyaretçilerini seçkin bir atmosferde ağırlayan Tepe Nautilus, Türkiye'nin ilk ve tek tematik alışveriş merkezi unvanıyla ulusal ve özel günlerde farklı konsept ve önerilerle öne çıkıyor.


0 görüş var

    Tepe Nautilus AVM
    Toplam 55 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tepe Nautilus AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tepe Nautilus AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tepe Nautilus AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Tepe Nautilus AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...