yazdır
 • Nereye: Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük için Görüşler

 • 2 yıl önce - 2014-02-26 00:54:00

  merhaba ben ankara İstanbul yolu üzerindeki tepe home 'den oturma gurubu ve yemek odası takımı aldım; ama mobilyalardan sandalyelerde görünür şekilde ton farkı ve ebat farkı var masanın ortadaki camın altı tozlu ve çizikleri var bunu dile getirdim eksper geldi değişimi yapılacak dedi.Ama 2 aydan fazla oldu henüz haber yok. ben cepten arayıp bilgi almaya çalışıyorum ulaşamadığım zamanda mağazaya gidip bilgi alıyorum bana olumlu olumsuz tuğba hanımın (Müşteri Temsilcisi) hiç bir zaman olumlu veya olumsuz bilgilendirmedi beni. Artı oturma gurubumun kumaşına su dökülse bile altındaki süngerin tozunu dışına kusuyor ve sildiğimde de kumaştan lekeyi çıkaramıyorum bunu tuğba hanıma söyledim eksper geldi baktı gitti ve yine olumlu veya olumsuz dönüş olmadı telefonla ben aradım bana bir şey yapamayacağını söyledi ama benim hakkımı savunmam içinde mahkemeye baş vurmamı önerdi benimde böyle bir markanın bana yardımcı olacağını düşünerek buna gerek yok dedim ve mağazaya gidip müdür Perçin hanımla görüştüm müdür hanımda eksper uygun görmedi bir şey yapamayacağını söyledi ben yine de bir daha eksper bakmasını rica ettim eksper geldi baktı bende olayları anlattım ve eksper de topu bana atmasınlar reddi mağaza vermiş benlik bir şey yok dedi ve tuğba hanımla yanımda konuştu ve tuğba hanımda müdürün kumaş topaklanmasından dolayı ret verdiğini söyledi eksper beyde ben topaklanma yazmadım kullanımdan dolayı lekeler var müşterimiz koşulsuz kumaş değişiklik istiyor dedi ve ben yazdım yine dedi ve gitti şimdi benim koltuk kumaşımın akibiyeti belli değil tuğba hanım müdüre müdür ekspere eksperde onlara atıyor ne olacak benim mobilyalarım bana lütfen bilgi verirseniz sevinir.4 çocuğum var ve ben çok mağdur oldum. artık gerçekleri öğrenmek istiyorum ilk defa bilindik bir markayla sorunu çözemiyorum.ankamaldaki şubenizden yatak odası aldım müthiş ilgi anlayış hizmet vardı burda kimsenin birbirinden haberi yok tuğba hanımın ağzın sakız lakayt lakayt konuşma falan müdürün odasını soruyorum bir tavır bir edalar falan işyerimi babasının çifliği mi belli değil ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla KEZBAN ŞENGÜL

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  Tepe HomeMobilyaMağazacılıkŞirketGenel Müdürlük

  Yakındaki Firma ve Mekanlar