Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük logo

Tel: (0312) 266 5627 veya 444 69 99

Adres: Beytepe Köyü Yolu No: 5 D: 3, Pk: 06800, Bilkent, Çankaya, Ankara, Türkiye


Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (Beytepe Köyü Yolu) yer alıyor. Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 8.71 puan aldı.
  • merhaba ben ankara İstanbul yolu üzerindeki tepe home 'den oturma gurubu ve yemek odası takımı aldım; ama mobilyalardan sandalyelerde görünür şekilde ton farkı ve ebat farkı var masanın ortadaki camın altı tozlu ve çizikleri var bunu dile getirdim eksper geldi değişimi yapılacak dedi.Ama 2 aydan fazla oldu henüz haber yok. ben cepten arayıp bilgi almaya çalışıyorum ulaşamadığım zamanda mağazaya gidip bilgi alıyorum bana olumlu olumsuz tuğba hanımın (Müşteri Temsilcisi) hiç bir zaman olumlu veya olumsuz bilgilendirmedi beni. Artı oturma gurubumun kumaşına su dökülse bile altındaki süngerin tozunu dışına kusuyor ve sildiğimde de kumaştan lekeyi çıkaramıyorum bunu tuğba hanıma söyledim eksper geldi baktı gitti ve yine olumlu veya olumsuz dönüş olmadı telefonla ben aradım bana bir şey yapamayacağını söyledi ama benim hakkımı savunmam içinde mahkemeye baş vurmamı önerdi benimde böyle bir markanın bana yardımcı olacağını düşünerek buna gerek yok dedim ve mağazaya gidip müdür Perçin hanımla görüştüm müdür hanımda eksper uygun görmedi bir şey yapamayacağını söyledi ben yine de bir daha eksper bakmasını rica ettim eksper geldi baktı bende olayları anlattım ve eksper de topu bana atmasınlar reddi mağaza vermiş benlik bir şey yok dedi ve tuğba hanımla yanımda konuştu ve tuğba hanımda müdürün kumaş topaklanmasından dolayı ret verdiğini söyledi eksper beyde ben topaklanma yazmadım kullanımdan dolayı lekeler var müşterimiz koşulsuz kumaş değişiklik istiyor dedi ve ben yazdım yine dedi ve gitti şimdi benim koltuk kumaşımın akibiyeti belli değil tuğba hanım müdüre müdür ekspere eksperde onlara atıyor ne olacak benim mobilyalarım bana lütfen bilgi verirseniz sevinir.4 çocuğum var ve ben çok mağdur oldum. artık gerçekleri öğrenmek istiyorum ilk defa bilindik bir markayla sorunu çözemiyorum.ankamaldaki şubenizden yatak odası aldım müthiş ilgi anlayış hizmet vardı burda kimsenin birbirinden haberi yok tuğba hanımın ağzın sakız lakayt lakayt konuşma falan müdürün odasını soruyorum bir tavır bir edalar falan işyerimi babasının çifliği mi belli değil ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla KEZBAN ŞENGÜL

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Tepe Home A.Ş. | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...