Tel: (0212) 552 9575

Adres: 29 Ekim Cad. No: 16 Yenibosna Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Ten Çamaşır, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (29 Ekim Caddesi) yer alıyor. Ten Çamaşır yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ten Çamaşır nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Erkek, kadın, çocuk iç çamaşırı ve dış giyim eşyaları ile mayo, korse, spor giyim, deri, güderi, süet ve kürk konfeksiyonunu almak, satmak, pazarlamak, ihraç ve ithal etmek, giyim ve tekstil sanayiinde kullanılan her türlü ham ve yardımcı maddeler ile iplik, kumaş, lastik, dantel, agraf, kopça, fermuar ve aksesuarları almak, satmak, pazarlamak, ithal ve ihraç etmek. Şirket maksat ve konusunun tahakkuku için gayrimenkul inşa etmek almak satmak kiralamak kiraya vermek leyh ve aleyhine her nevi haklar tesis etmek alacak ve borçlarının teminatı olarak ipotek almak ve vermek menkul rehni tesis etmek ve ettirmek depo atölye teşhir mahalli büro fabrika satış mağazaları inşa etmek almak satmak kiralamak ve kiraya vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ten Çamaşır nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ten Çamaşır konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ten Çamaşır