Tel: (0212) 609 0555

Adres: Eski Edirne Asfaltı. Durak Durağı. No: 208 Kat:2 Beşyüzevler-gaziosmanpaşa , İstanbul, Türkiye


Temas Danışmanlık, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (Eski Edirne Asf 206-208) yer alıyor. Temas Danışmanlık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Temas Danışmanlık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Temas Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi


Aşağıdaki haritayı kullanarak Temas Danışmanlık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Temas Danışmanlık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Temas Danışmanlık

Aşağıdaki formu kullanarak Temas Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...