Tel: (0212) 447 2000

Adres: Mahmutbey Mh. Halkalı Yolu, Atlas Sokak, No: 3, Pk: 34212, Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


TEM Stüdyoları, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Mahmutbey Mah. mahallesinde (Atlas Caddesi) yer alıyor. TEM Stüdyoları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TEM Stüdyoları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    TEM Stüdyoları
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.73 puan aldı.
  • Muhteşem Yüzyılın burada çekildiğine dair rivayetler var. Ve daha nice tv ve televizyon programları bu stüdyo komoleksi içerisinde çekiliyor.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak TEM Stüdyoları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TEM Stüdyoları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TEM Stüdyoları

Aşağıdaki formu kullanarak TEM Stüdyoları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...