Tel: (0212) 651 8460

Adres: Evren Mah. Gülbahar Cad. Şener Sok. No: 5 Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • konveyör
  • Bu firma 22 senedir faal

Telör Bant Tel Örme, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Evren Mah. mahallesinde (Şener Sokak) yer alıyor. Telör Bant Tel Örme yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Telör Bant Tel Örme nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Demir, çelik, bakır, alüminyum, pirinç gibi metallerin ergitilmesi, ısıl işleme tabi tutulması ile sıcak şekil verilmesi ve bunların hammadde olarak kullanıldığı soğuk şekil verme işlemleri ile her türlü tel ve tavlı tel çubuk tel, balya tel, galvanizli tel, şerit tel, dikenli tel çivi vida civata hırdavat gibi mamüllerinin üretilmesi, alım, satımı, ithali, ihracatı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Telör Bant Tel Örme nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Telör Bant Tel Örme konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Telör Bant Tel Örme

Aşağıdaki formu kullanarak Telör Bant Tel Örme ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...