Tel: (0212) 376 7676

Adres: Salih Tozan Sok. No: 18 Karamancılar İş Merkezi Esentepe Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş., İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Salih Tozan Sokak) yer alıyor. Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.

0 görüş var

Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.
Esentepe Mah.Salih Tozan Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 376 7676 Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...