Tel: (0226) 813 0007

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi, Şehit Ömer Faydalı Caddesi, No:233, Kipa Avm, Yalova, Türkiye


Tekzen Yalova Kipa, Yalova ili Yalova Merkez ilçesinde yer alıyor. Tekzen Yalova Kipa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekzen Yalova Kipa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Tekzen Yalova Kipa
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.88 puan aldı.
  • Tekzenden aldığım simfer ankastre kurulumu için bekliyorum, sürekli erteliyorlar. Hiç bir şekilde kimseye tavsiye etmiyorum ben böyle rezillik görmedim.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekzen Yalova Kipa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekzen Yalova Kipa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekzen Yalova Kipa

Aşağıdaki formu kullanarak Tekzen Yalova Kipa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...