Tel: (0282) 262 7434

Adres: Aydoğdu Mah. Hükümet Cd. No: 304 Tekira Avm , Tekirdağ, Türkiye


Tekzen Tekirdağ Tekira, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde yer alıyor. Tekzen Tekirdağ Tekira yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekzen Tekirdağ Tekira nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tekzen Tekirdağ Tekira
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.57 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekzen Tekirdağ Tekira nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekzen Tekirdağ Tekira konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekzen Tekirdağ Tekira

Aşağıdaki formu kullanarak Tekzen Tekirdağ Tekira ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...