Tel: (0352) 224 9094

Adres: Kayseri İpeksaray Avm, Melikgazi Mah. Sivas Bulvarı No:182. 38030 , Kayseri, Türkiye


Tekzen Kayseri İpeksaray, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde yer alıyor. Tekzen Kayseri İpeksaray yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekzen Kayseri İpeksaray nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tekzen Kayseri İpeksaray
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.29 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekzen Kayseri İpeksaray nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekzen Kayseri İpeksaray konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekzen Kayseri İpeksaray

Aşağıdaki formu kullanarak Tekzen Kayseri İpeksaray ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...