Tel: (0252) 319 1095

Adres: TEKZEN Tansaş AVM Turgut Reis Karayolu Açıkkırlar Mevkii / Konacık , Bodrum-Turgutreis Yolu, , Muğla, Türkiye


Tekzen Bodrum, Muğla ili Bodrum ilçesinin Çarşı Mah. mahallesinde (Bodrum-Turgutreis Yolu) yer alıyor. Tekzen Bodrum yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekzen Bodrum nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tekzen Bodrum
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekzen Bodrum nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekzen Bodrum konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekzen Bodrum

Aşağıdaki formu kullanarak Tekzen Bodrum ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...