Tel: (0212) 660 1011

Adres: Silahtarağa Cad. No: 187 Tansaş Yanı Silahtarağa Mh. Eyüp, , İstanbul, Türkiye


Tekzen Eyüp, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Silahtarağa Caddesi) yer alıyor. Tekzen Eyüp yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekzen Eyüp nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında ev hobi yapı ve bahçelerde kullanılabilecek her türlü ürün ve gereçlerin nalburiye inşaat hırdavat aydınlatma malzeme ve ekipmanlarının el ve mutfak aletlerinin beyaz eşya ve elektronik ürünler banyo malzeme ve ekipmanlarının kişisel sağlık gıda ve ve bakım ürün alet ve gereçlerinin her türlü bitki çiçek ve tohumların halı boya ve tekstil ürünlerinin. . . ve kırtasiye ürünlerinin ve Yapı Market faaliyeti içinde olan tüm ürün ve gereçlerin ve satışı için pazarlar kurmak işyerleri açmak bu ve benzeri gaye için açılmış işyerlerini satın almak kiralamak yenilemek işletmeye açmak veya bunları yeniden satmak mağazaların içerisinde büfe ve kafeteryalar açıp işletmek Yurt içinde ve yurt dışında şirket amaç ve konusunun gerektirdiği tüm menkul ve gayrimenkul malları temellük edebilir ve bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir bu kabil malları satın alabilir gereğinde tekrar satabilir inşa edebilir veya ettirebilir başkasından kiralayabileceği gibi kiraya verebilir gereğinde onarabilir veya genişletebilir, Şirket amacının gerçekleşmesi için yurt içinde ve dışında menkul gayrimenkul sınai mülkiyet haklarına tasarruf edebileceği iltizami ve tasarrufi muameleler alım satım yapabileceği gibi bunlar üzerinde rehin ve ipotek tesis edebilir leh ve aleyhinde her çeşit ayni irtifak kira şuf'a süknaa, gayrimenkul mükelellefiyeti ipotek vesair hakları iktisap tesis terkin ve fek edebilir bu tasarruf muameleleri yönetim kurulu kararı ile yapılır ve şirketin 30. 12. 2008 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Tekzen Eyüp
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.04 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekzen Eyüp nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekzen Eyüp konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekzen Eyüp

Aşağıdaki formu kullanarak Tekzen Eyüp ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...