yazdır
 • Nereye: Tekzen Eyüp adresine

Tekzen Eyüp hakkında

Tekzen Ticaret ve Yatırım Anonim Şirketi, Yurt içinde ve yurt dışında ev hobi yapı ve bahçelerde kullanılabilecek her türlü ürün ve gereçlerin nalburiye inşaat hırdavat aydınlatma malzeme ve ekipmanlarının el ve mutfak aletlerinin beyaz eşya ve elektronik ürünler banyo malzeme ve ekipmanlarının kişisel sağlık gıda ve ve bakım ürün alet ve gereçlerinin her türlü bitki çiçek ve tohumların halı boya ve tekstil ürünlerinin. . . ve kırtasiye ürünlerinin ve Yapı Market faaliyeti içinde olan tüm ürün ve gereçlerin ve satışı için pazarlar kurmak işyerleri açmak bu ve benzeri gaye için açılmış işyerlerini satın almak kiralamak yenilemek işletmeye açmak veya bunları yeniden satmak mağazaların içerisinde büfe ve kafeteryalar açıp işletmek Yurt içinde ve yurt dışında şirket amaç ve konusunun gerektirdiği tüm menkul ve gayrimenkul malları temellük edebilir ve bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir bu kabil malları satın alabilir gereğinde tekrar satabilir inşa edebilir veya ettirebilir başkasından kiralayabileceği gibi kiraya verebilir gereğinde onarabilir veya genişletebilir, Şirket amacının gerçekleşmesi için yurt içinde ve dışında menkul gayrimenkul sınai mülkiyet haklarına tasarruf edebileceği iltizami ve tasarrufi muameleler alım satım yapabileceği gibi bunlar üzerinde rehin ve ipotek tesis edebilir leh ve aleyhinde her çeşit ayni irtifak kira şuf'a süknaa, gayrimenkul mükelellefiyeti ipotek vesair hakları iktisap tesis terkin ve fek edebilir bu tasarruf muameleleri yönetim kurulu kararı ile yapılır ve şirketin 30. 12. 2008 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Tekzen Eyüp için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar