Tel: (0346) 221 2204

Adres: Mevlana Mahallesi Mevlana Caddesi 29 / A Sivas, Türkiye


Teknoşim Teknoloji Mağazaları, Sivas ili Sivas Merkez ilçesinin Mevlana Mah. mahallesinde (Mevlana Caddesi) yer alıyor. Teknoşim Teknoloji Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknoşim Teknoloji Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sivas Teknoşim Teknoloji Mağzaları. 3. şubesi ile bilgisyar, donanım, yazılım, teknik servis, iletişim konularında çalışmaktadır.


0 görüş var

    Teknoşim Teknoloji Mağazaları
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknoşim Teknoloji Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknoşim Teknoloji Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknoşim Teknoloji Mağazaları

Aşağıdaki formu kullanarak Teknoşim Teknoloji Mağazaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...