Tel: (0212) 243 4730

Adres: Taksim Mey. Osmanlı Sok. No: 13 The Marmara Oteli Altı Gümüşsuyu Mh. Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Teknosa Taksim, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Gümüşsuyu Mah. mahallesinde (Osmanlı Sokak) yer alıyor. Teknosa Taksim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Taksim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Taksim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Taksim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Taksim

0 görüş var

Teknosa Taksim adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.86 puan almıştır.
Teknosa Taksim
Gümüşsuyu Mah.Osmanlı Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 243 4730 Teknosa Taksim

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Taksim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...