Tel: (0332) 265 2525

Adres: M1 Tepe Alışveriş Merkezi Yazır Mah. Doç Dr. Halıl Ürün Cad. No: 30 Mğz. No: 66 / A 100. Yıl / Yazır, Selçuklu, Konya, Türkiye


Teknosa Konya Real, Konya ili Selçuklu ilçesinin Yazır Mah. mahallesinde (Saraybosna Sokak) yer alıyor. Teknosa Konya Real yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Konya Real nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Teknosa Konya Real
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Konya Real nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Konya Real konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Konya Real

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Konya Real ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...