Tel: (0366) 214 5606

Adres: Aktekke Mahallesi Yalçın Cad. Kastamonu Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi A Blok Zemın Kat No: 10 / Aktekke, Merkez, Kastamonu, Türkiye


Teknosa Kastamonu Barutçuoğlu, Kastamonu ili Kastamonu Merkez ilçesinin Aktekke Mah. mahallesinde (Emniyet Müd) yer alıyor. Teknosa Kastamonu Barutçuoğlu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Kastamonu Barutçuoğlu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Kastamonu Barutçuoğlu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Kastamonu Barutçuoğlu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Kastamonu Barutçuoğlu

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Kastamonu Barutçuoğlu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...