Tel: (0232) 438 6663

Adres: Menderes Cad. No: 223 / A Şirinyer / Efeler, Buca, İzmir, Türkiye


Teknosa İzmir Şirinyer, İzmir ili Buca ilçesinin Yiğitler Mah. mahallesinde (Menderes Caddesi) yer alıyor. Teknosa İzmir Şirinyer yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa İzmir Şirinyer nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Teknosa İzmir Şirinyer
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa İzmir Şirinyer nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa İzmir Şirinyer konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa İzmir Şirinyer

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa İzmir Şirinyer ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...