Tel: (0212) 325 1649

Adres: Sabancı Center 2. Kule, Zemın Kat 4. Levent / Konaklar, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Teknosa İstanbul Sabancı Holding, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Emniyetevleri Mah. mahallesinde (Çınar Sokak) yer alıyor. Teknosa İstanbul Sabancı Holding yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa İstanbul Sabancı Holding nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa İstanbul Sabancı Holding nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa İstanbul Sabancı Holding konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa İstanbul Sabancı Holding

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa İstanbul Sabancı Holding ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...