Tel: (0212) 450 0804

Adres: Yenikent Mh. Doğan Araslı Caddesi, No: 174, Eskule Avm, Bodrum-k. 1/19-20-21 Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Yenikent Mah. mahallesinde (Doğan Araslı Blv) yer alıyor. Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket, yurt içi ve yurt dışında yerleşik gerçek ve tüzel kişilerin ticari mümessillik, acenta ve distribütörlük ve her türlü emtianın ithalat ve ihracatını, alımını, satımını ve transit ticaretini yapmak ve 8. 5. 2001 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa İstanbul Esenyurt Eskule ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...