Tel: (0332) 237 8899

Adres: Ferıtpaşa Mah. Kule Cad. No: 8 Kulesıte Alışveriş Merkezi Mağaza No: 139 - 140 (ilave Alan / Fetihpaşa, Selçuklu, Konya, Türkiye


Teknosa Exxtra Konya Kulesite, Konya ili Selçuklu ilçesinin Feritpaşa Mah. mahallesinde (Kule Caddesi) yer alıyor. Teknosa Exxtra Konya Kulesite yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Exxtra Konya Kulesite nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Teknosa Exxtra Konya Kulesite
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.19 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Exxtra Konya Kulesite nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Exxtra Konya Kulesite konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Exxtra Konya Kulesite

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Exxtra Konya Kulesite ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...