Tel: (0266) 234 0050

Adres: Gümüşçeşme Mahallesi Yaylada Alışveriş Merkezi A Blok - 1 Nolu Kat 12 - 13 - 18 - 19 No: Lu Mağaza 52 Evler / Küçük Sanayi Sitesi, Merkez, Balıkesir, Türkiye


Teknosa Extra Balıkesir Yaylada, Balıkesir ili Karesi ilçesinin Paşa Alanı Mah. mahallesinde (Bandırma Yolu) yer alıyor. Teknosa Extra Balıkesir Yaylada yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Extra Balıkesir Yaylada nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Extra Balıkesir Yaylada nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Extra Balıkesir Yaylada konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Extra Balıkesir Yaylada

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Extra Balıkesir Yaylada ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...