Teknosa Diyarbakır Ofis logo

Tel: (0412) 224 1062

Adres: Ekınciler Caddesi, Sanat Sokak, Azc Plaza No: 2 / B, Ofıs - Kooperatif, Yenişehir, Diyarbakır, Türkiye


Teknosa Diyarbakır Ofis, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinin Kooperatifler Mah. mahallesinde (Ekinciler Caddesi) yer alıyor. Teknosa Diyarbakır Ofis yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Diyarbakır Ofis nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Teknosa Diyarbakır Ofis
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.
  • sadece satış var.. teknik seviş sıfır.. Mal satıldımı ilgi alaka yok..

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Diyarbakır Ofis nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Diyarbakır Ofis konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Diyarbakır Ofis

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Diyarbakır Ofis ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...