Tel: (0212) 327 7320

Adres: Ortabahçe Cad. No: 40 Sinanpaşa Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Teknosa Beşiktaş, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Sinanpaşa Mah. mahallesinde (Ortabahçe Caddesi) yer alıyor. Teknosa Beşiktaş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Beşiktaş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Beşiktaş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Beşiktaş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Beşiktaş

0 görüş var

Teknosa Beşiktaş adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Teknosa Beşiktaş
Sinanpaşa Mah.Ortabahçe Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 327 7320 Teknosa Beşiktaş

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Beşiktaş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...