Tel: (0212) 640 1513

Adres: Carrefoursa AVM No: 72/B Ferhatpaşa Çiftliği Mevkii Altıntepsi Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Esenler Carrefour-Bauhaus) yer alıyor. Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa

0 görüş var

Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa
Altıntepsi Mah.Esenler Carrefour-Bauhaus, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 640 1513 Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Bayrampaşa Carrefoursa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...