Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM logo

Tel: (0212) 640 1513

Adres: Altıntepsi Mh. Ferhatpaşa Çiftliği Mevkii, Carrefoursa Avm No: 72 / B, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Esenler Carrefour-Bauhaus) yer alıyor. Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.9 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa CarrefourSA Bayrampaşa AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...