Tel: (0212) 660 0501

Adres: Halit Ziya Uşakligil Cad. No: 1 Carousel AVM Daire: B Zuhuratbaba Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Teknosa Bakırköy Carousel, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (İstanbul Caddesi) yer alıyor. Teknosa Bakırköy Carousel yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Bakırköy Carousel nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Bakırköy Carousel nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Bakırköy Carousel konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Bakırköy Carousel

0 görüş var

Teknosa Bakırköy Carousel adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Teknosa Bakırköy Carousel
Zeytinlik Mah.İstanbul Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 660 0501 Teknosa Bakırköy Carousel

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Bakırköy Carousel ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...