Tel: (0216) 386 1172

Adres: Bağdat Caddesi, No: 296, Nizam Palas Apartmanı, Daire No: 2, Caddebostan, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caddebostan Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket, yurt içi ve yurt dışında yerleşik gerçek ve tüzel kişilerin ticari mümessillik, acenta ve distribütörlük ve her türlü emtianın ithalat ve ihracatını, alımını, satımını ve transit ticaretini yapmak ve 8. 5. 2001 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi

Aşağıdaki formu kullanarak Teknosa Caddebostan Bağdat Caddesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...